.VID Dosya Uzantısı

.VID Dosya Uzantısı

Bir VID dosyası, birçok olası video dosyası formatından birinde kaydedilmiş genel bir video dosyasıdır. Genellikle, dosyanın uzantısı orijinal uzantısından .vid olarak değiştirilmiştir. Örneğin, bir kullanıcı tercih ettiği medya oynatıcıyı kullanarak videoyu oynatmak amacıyla clip1.mov gibi bir dosyayı clip1.vid olarak yeniden adlandırmış olabilir.

VID dosyası VideoLAN VLC medya oynatıcısında açılır. VID dosyaları artık nadiren kullanıldığından, daha önce VID dosyalarını açmayı ve oynatmayı destekleyen bazı programlar artık bunu yapmamaktadır. Örneğin, Apple QuickTime Player'ı kullanarak VID dosyalarını artık açamaz ve oynatamazsınız ve Microsoft Windows Media Player varsayılan olarak .vid uzantısını tanımaz.

Jenerik Video Dosyası

Uzantı.VID
Uzantı AdıJenerik Video Dosyası (Generic Video File)
GeliştiriciBilinmiyor
KategoriVideo Dosyaları
Formatİkili (Binary)

Ayrıca Bakınız

.VID Dosyası Nasıl Açılır?

.VID Dosya Uzantısı Nedir?

.VID Dosya Uzantısını Nasıl Açarım?

.VID Dosyası Nasıl Dönüştürülür?

Jenerik Video Dosyası

Generic Video File

Yayınlanma: Güncellenme: 23.03.2024

Bu site genel internet kaynaklarından alınan bilgiler içerir. Kullanım sorumluluğu size aittir. Materyal sahiplerine ait olan içeriklerin, logoların ve telif ihlaliyle ilgili sorumluluğu ilgililere aittir. Bilgilerin doğruluğu ve güncelliği garanti edilmez. Hatalı veya eksik bilgiler için bize iletişim yoluyla bildirin.