.ENV Dosya Uzantısı

.ENV Dosya Uzantısı

ENV dosyası, Windows için bir kelime işlemci olan Corel WordPerfect tarafından kullanılan bir ayar dosyasıdır. WordPerfect'in görüntülediği araç çubukları, düğmeler, seçenekler ve menüler dahil olmak üzere kullanıcının WordPerfect ortamının bir kaydını içerir. WordPerfect, kullanıcı programı açtığında kullanıcının ENV dosyasının içerdiği ayarları yükler.

Kullanıcılar WordPerfect'in ortam ayarlarına aşağıdakileri seçerek erişebilirler: Araçlar → Ayarlar → Ortam Bu, Ortam ayarları iletişim kutusunu gösterir. Bu iletişim kutusundan kullanıcılar WordPerfect görsel ortamlarını özelleştirebilirler. Ayrıca çeşitli diğer WordPerfect ayarlarını da yapılandırabilirler. Eğer bir kullanıcı WordPerfect'i ortam ayarlarını kaydedecek şekilde yapılandırmışsa, program kullanıcının ayarlarını bir ENV dosyasına kaydeder. Daha sonra kullanıcı WordPerfect'i açtığında bu dosyaya başvurur.

WordPerfect Ortamı

Uzantı.ENV
Uzantı AdıWordPerfect Ortamı (WordPerfect Environment)
GeliştiriciCorel
KategoriAyar Dosyaları
FormatBilinmiyor

Ayrıca Bakınız

.ENV Dosyası Nasıl Açılır?

.ENV Dosya Uzantısı Nedir?

.ENV Dosya Uzantısını Nasıl Açarım?

.ENV Dosyası Nasıl Dönüştürülür?

WordPerfect Ortamı

WordPerfect Environment

Yayınlanma: Güncellenme: 23.03.2024

Bu site genel internet kaynaklarından alınan bilgiler içerir. Kullanım sorumluluğu size aittir. Materyal sahiplerine ait olan içeriklerin, logoların ve telif ihlaliyle ilgili sorumluluğu ilgililere aittir. Bilgilerin doğruluğu ve güncelliği garanti edilmez. Hatalı veya eksik bilgiler için bize iletişim yoluyla bildirin.