.DXS Dosya Uzantısı

.DXS Dosya Uzantısı

DXS dosyası, siberpunk birinci şahıs aksiyon-macera oyunu olan Eidos Interactive Deus Ex tarafından oluşturulan kayıtlı bir oyundur. Bir oyuncunun ilerlemesinin, envanterinin ve sağlığının bir kaydını içerir.

Deus Ex, oyuncuların Birleşmiş Milletler Anti-Terör Koalisyonu ajanı JC Denton olarak oynadıkları eleştirmenlerce beğenilen bir oyundur. Oyunun hikâyesi ilerledikçe Denton, dünyayı tehdit eden gizli örgütler ve komplolardan oluşan bir ağın içine düşer. Edios Interactive, Deus Ex'in ilk sürümünü 2000 yılında piyasaya sürdü; 2001'de Yılın Oyunu sürümünü yayınladı. Deus Ex'in tüm sürümleri oyuncuların kayıtlı oyunlarını DXS dosyaları olarak kaydeder. Birden fazla kayıt oluşturan oyuncular, her kayıt için bir tane olmak üzere birden fazla DXS dosyasına sahiptir. Deus Ex birçok dallanan hikaye yolu içerdiğinden, oyuncuların oyun içi önemli bir karar vermeden önce oyunlarına devam etmelerini sağlamak için birçok DXS dosyası oluşturmaları muhtemeldir.

Deus Ex Kayıtlı Oyun

Uzantı.DXS
Uzantı AdıDeus Ex Kayıtlı Oyun (Deus Ex Saved Game)
GeliştiriciEidos Interactive
KategoriOyun Dosyaları
Formatİkili (Binary)

Ayrıca Bakınız

.DXS Dosyası Nasıl Açılır?

.DXS Dosya Uzantısı Nedir?

.DXS Dosya Uzantısını Nasıl Açarım?

.DXS Dosyası Nasıl Dönüştürülür?

Deus Ex Kayıtlı Oyun

Deus Ex Saved Game

Yayınlanma: Güncellenme: 23.03.2024

Bu site genel internet kaynaklarından alınan bilgiler içerir. Kullanım sorumluluğu size aittir. Materyal sahiplerine ait olan içeriklerin, logoların ve telif ihlaliyle ilgili sorumluluğu ilgililere aittir. Bilgilerin doğruluğu ve güncelliği garanti edilmez. Hatalı veya eksik bilgiler için bize iletişim yoluyla bildirin.