.DIFFBASE Dosya Uzantısı

.DIFFBASE Dosya Uzantısı

DIFFBASE dosyası, Windows Diagnostics Tracking tarafından kullanılan bir dosyadır. DIFFBASE dosyaları C:/Windows dizininin birden fazla alt dizininde bulunur. En önemlisi, DIFFBASE dosyaları C:/Windows/DiagTrack dizininde bulunur.

Bağlantılı Kullanıcı Deneyimleri ve Telemetri ve DiagTrack olarak da adlandırılan Windows Tanılama İzleme, sistem tanılama ve kullanım verilerini otomatik olarak kaydeden ve Microsoft'a ileten bir Windows hizmetidir. Bu hizmet, verileri kaydetmek ve iletmek için DIFFBASE dosyaları da dahil olmak üzere birden fazla dosya kullanır. DIFFBASE dosyalarının tam amacı bilinmemektedir. Ancak, tüm Windows DIFFBASE dosyaları utc.allow.diffbase ya da utc.privacy.diffbase olarak adlandırılır.

Windows Diagnostics Tracking Diffbase Dosyası

Uzantı.DIFFBASE
Uzantı AdıWindows Diagnostics Tracking Diffbase Dosyası (Windows Diagnostics Tracking Diffbase File)
GeliştiriciMicrosoft
KategoriSistem Dosyaları
Formatİkili (Binary)

Ayrıca Bakınız

.DIFFBASE Dosyası Nasıl Açılır?

.DIFFBASE Dosya Uzantısı Nedir?

.DIFFBASE Dosya Uzantısını Nasıl Açarım?

.DIFFBASE Dosyası Nasıl Dönüştürülür?

Windows Diagnostics Tracking Diffbase Dosyası

Windows Diagnostics Tracking Diffbase File

Yayınlanma: Güncellenme: 23.03.2024

Bu site genel internet kaynaklarından alınan bilgiler içerir. Kullanım sorumluluğu size aittir. Materyal sahiplerine ait olan içeriklerin, logoların ve telif ihlaliyle ilgili sorumluluğu ilgililere aittir. Bilgilerin doğruluğu ve güncelliği garanti edilmez. Hatalı veya eksik bilgiler için bize iletişim yoluyla bildirin.